Author: n***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It looks fancy. Nice quality.
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Price: NT$69
Original Price: NT$78
| Material | Aluminum Alloy |
| Color | Blue |
| Cable Length | Below 1.8m |
| Cables Type | 3.5mm Cable |
| Certification | CE |
| Interface | 3.5mm |
| Type | Others |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connector Type | TRS |
| Connector Polarity | Male-to-Female |
| SKU | se2401159546152113 |
Author: n***n
Date:
Review: It looks fancy. Nice quality.
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: d***9
Date:
Review: 看起來蠻棒的,很期待用起來的感覺
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: n***u
Date:
Review: 超讚的,竟然連這個都買得到
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: p***e
Date:
Review: Cp值超高又便宜!!很開心
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.